16 Şubat 2011 Çarşamba

aşk akışına uygundur ırmakların...kendini toparlayıp - toparlanıp - yaşamın boyunca zaten yöneldiğin; ama,hiçbir zaman o, istediğin - kendini hiç gelmeyeceğine   inandırarak bekleyip durduğun- anlamda gelmeyeceğini varsaydığına, uygun olmanı gerektiriyor artık o :-

tam da senin istediğini istiyor (hani "de"miştin ya "işte": "tam kendin olarak, tam kendisiyle yüzyüze geldiğin bir başka kişiyle birlikte, birşey yaşadığında (bir sevinç, bir acı...) - o zaman gerçekten yaşarsın.")


işte-
ne "de"rsin "ki" şimdi "işte"...?

o'nu, işte-

şimdi hayallerinin gerçek de olabileceğini düşünebilirsin - bu berbat dünyada, düşlerinin gerçekte karşılığının bulunabileceğini...çünkü, var, artık, o-


o.a

5 yorum:

la luna bir yer dedi ki...

"peki, başlayalım şimdi. çünkü yaşamdan söz edeceğiz. zamanımız az."

a.e

y. dedi ki...

. ben de dün tam seni merak ediyordum, nerelerde bu acaba diye... yaşam, ah hayat, yetecek mi ömrümüz anlatmaya hepsini bir kalemde.c. s geldi aklıma, belki de dörtnala konuşmak paylaşmak yaşamak lazım hayatı. kıymetle :))

nil dedi ki...

"hayat kısa, kuşlar uçuyor", o zaman gerçekten yaşayalım artık...

crazywomenrosemary dedi ki...

"şimdi hayallerinin gerçek de olabileceğini düşünebilirsin - bu berbat dünyada, düşlerinin gerçekte karşılığının bulunabileceğini...çünkü, var, artık, o-"
ORUÇ babayı severiz..seninle daha da be y cim..:))

y. dedi ki...

crazy,
oruç'u hep severim, bana illaki bir denklik verir ve tutar beni :)
öperim.

.canım nil, hem zamanımız az, yaşayalım, yaşatalım, kurtulup iplerimizden.

kıymetle.